PIEROGI Z NADZIENIEM TRUSKAWKOWYM FIRMY MATEO NAGRODZONE W KONKURSIE „NASZE DOBRE PODKARPACKIE 2017”

Category:

W 14 edycji konkursu „Nasze Dobre Podkarpackie”, którego celem jest promocja najlepszych produktów i usług oferowanych przez firmy z Podkarpacia, został wyróżniony produkt dębickiej firmy MATEO – pierogi z nadzieniem truskawkowym – to kolejna nagroda zdobyta w tym plebiscycie.

Do konkursu zgłoszono produkty wielu firm z województwa podkarpackiego – ich oceny dokonała niezależna kapituła, w której zasiedli przedstawiciele partnerów konkursu (Miasto Rzeszów), patronatów honorowych konkursu (Władysław Ortyl, marszałek województwa podkarpackiego, Ewa Leniart, wojewoda podkarpacki i Tadeusz Ferenc, prezydent miasta Rzeszowa) i patronatów medialnych (Polskie Radio Rzeszów, Telewizja Polska Oddział w Rzeszowie) – zwycięzców wybrano w dwóch kategoriach: artykuły spożywcze oraz produkty i usługi – w jednej z nich znalazła się właśnie firma MATEO.

– Zwycięstwo w tym plebiscycie to dla naszej firmy przysłowiowy „wiatr w żagle”. Bardzo cieszymy się, że nasze pierogi z nadzieniem truskawkowym zostały docenione przez kapitułę, bo to sygnał, że nasi pracownicy wykonują swoją pracę z pełną pasją. Dlatego też, odbierając tę nagrodę, pragnę wszystkim naszym pracownikom, partnerom biznesowym, ale przede wszystkim klientom podziękować, za to, że doceniają nasze produkty, które dostarczamy już od ponad 20 lat – skomentował odbiór nagrody – Stanisław Cabaj – właściciel firmy.

Firma Mateo w swoim portfolio posiada ponad 80 własnych produktów, które zdobywają liczne nagrody i wyróżnienia w różnych konkursach nie tylko lokalnych, ale także regionalnych – to m.in. kartacze z mięsem, pierogi z nadzieniem jabłkowym z serem i szpinakiem oraz wprowadzone w ostatnim okresie na rynek owoce mrożone – truskawka, malina ekstra, borówka amerykańska, jagoda czarna, jeżyna oraz wiśnia bez pestek – firma tworzy swoje produkty pod trzema markami – „Mateo”, „Zielony Ogród” i „Morsburger”.