FIRMA MATEO WEŹMIE UDZIAŁ W „ŚWIĘCIE PIEROGA” GMINY DĘBICA

Category:

Konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich na najlepszego pieroga, występy artystyczne, dębicki zlot samochodów zabytkowych „Powrót do przeszłości”, koncert zespołu Lachersi, zabawa taneczna, ale przede wszystkim degustacje pierogów, to atrakcje przygotowane przez organizatorów „Święta Pieroga”, które odbędzie się w dniu 5 sierpnia 2017 roku na Stadionie w Pustkowie – firma MATEO, również będzie jednym z uczestników tego wydarzenia.

„Jak co roku włączamy się w tą inicjatywę i wspólnie z innymi wystawcami prezentujemy swoje produkty przed lokalną społecznością. Nie wyobrażam sobie, aby nas tam nie było, bo pierogi o różnych smakach, produkujemy od ponad 20 lat. Zapraszamy wszystkich na nasze stoisko, gdzie każdy będzie mógł ich właśnie spróbować, a do rozdania mamy ponad 10 tys. pierogów ” – komentuje Stanisław Cabaj – właściciel firmy MATEO.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17:00 – organizatorem wydarzenia są: Wójt Gminy Dębica, Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica, Sołtysi oraz Rady Sołeckie Pustkowa i Pustkowa Krownic. Podczas wydarzenia odbędzie się też Akcja Charytatywna na rzecz dzieci niepełnosprawnych z terenu Gminy Dębica. Zapraszamy w imieniu organizatorów na wspólne świętowanie.