FIRMA MATEO UHONOROWANA TYTUŁEM – WZOROWA FIRMA

Category:

Tytuł „Wzorowej Firmy” otrzymała dębicka firma MATEO w ogólnopolskim plebiscycie, którego celem jest podziękowanie i docenienie wieloletniego wysiłku całego szeregu osób: od  właścicieli, poprzez menadżerów, dyrektorów, pracowników, aż do konsumentów – dzięki którym, większość przedsiębiorstw w Polsce stale się rozwija, poszerzając swoja ofertę.

Jak zaznacza Artur Świtoń – dyrektor konkursu – nagroda to docenienie wielu aspektów w danej firmie – „Zdecydowaliśmy się nagradzać najlepsze przedsiębiorstwa w Polsce, ponieważ dzięki nim nasz kraj dołączył do grona najlepiej rozwijających się gospodarczo państw Unii Europejskiej.  Przyświeca nam idea Ucz się od najlepszych – to właśnie takie firmy mają być wzorem dla innych, szukających nowatorskich rozwiązań w różnych dziedzinach biznesu:  od budownictwa, przez transport, farmację, przemysł odzieżowy, ekologię i finanse aż do edukacji”.

Tytuł „Wzorowa Firma” to także godny podkreślenia symbol  sukcesu  działających w  Polsce  przedsiębiorstw,  które w  wielu  wypadkach zmodernizowały  park  maszynowy i uzyskały dostęp do najnowszych technologii dzięki prawidłowemu wykorzystaniu środków finansowych pochodzących z Unii Europejskiej

Odbierając wyróżnienie – właściciel firmy – Stanisław Cabaj, podziękował pracownikom, wskazując, że to m.in. sukces każdego z osobna – „To wyróżnienie przyjmuje z pełnym zadowoleniem i przekonaniem, że każdy z pracowników na nie zasłużył. Przy tej okazji, taz jeszcze dziękuje za każdy wkład, za poświęcenie, za angażowanie się w wykonywanie swoich obowiązków. Ta nagroda jest także Wasza.” – wskazał Stanisław Cabaj.

Firma Mateo w swoim portfolio posiada ponad 60 własnych produktów, które zdobywają liczne nagrody i wyróżnienia w różnych konkursach nie tylko lokalnych, ale także regionalnych – to m.in. kartacze z mięsem, pierogi z nadzieniem jabłkowym z serem i szpinakiem oraz wprowadzone w ostatnim okresie na rynek owoce mrożone – truskawka, malina ekstra, borówka amerykańska, jagoda czarna, jeżyna oraz wiśnia bez pestek.