FIRMA MATEO PODWÓJNIE UHONOROWANA W PLEBISCYCIE „WIARYGODNYCH FIRM I LIDERÓW WOJEWÓDZTWA PODKARPACKIEGO”

Category:

W dniu 14 grudnia 2017 roku w Rzeszowie odbyła się uroczysta Gala „Wiarygodnych Firm i Liderów Województwa Podkarpackiego”. Podczas tego wydarzenia wręczono 33 firmom „Certyfikat Wiarygodnej Firmy Województwa Podkarpackiego”, a tytułem „Lider Województwa Podkarpackiego” uhonorowano tylko 8 podkarpackich firm – firma Mateo, decyzją kapituły została uhonorowana w obydwu kategoriach.

Tytuł „Certyfikat Wiarygodnej Firmy Województwa Podkarpackiego” firma Mateo otrzymuje po raz kolejny – to potwierdzenie, że realizowana w minionym okresie polityka realizacji zasad „fair-play” w prowadzeniu firmy, ale przede wszystkim we współpracy z partnerami biznesowymi uzyskała uznanie od niezależnych ekspertów. Dodatkowo, w dowód osiągnięcia  dobrych wyników finansowych oraz w aktywnej walce z bezrobociem, kapituła przyznała tytuł „Szmaragdowy Lider” w plebiscycie „Lider Województwa Podkarpackiego” – „Otrzymane wyróżnienia to potwierdzenie, że warto zasady fair-play pielęgnować i wdrażać długofalowo – tak jest właśnie w naszej firmie. Staramy się robić wszystko co możliwe, aby standardy uczciwości i partnerskich relacji podtrzymywać z każdym, kto z nami współpracuje. To także pokazanie potencjalnym partnerom biznesowym, że rozpoczynając współpracę z nami, mogą być pewni, że dla nas te wartości są jednym z ważniejszych priorytetów. A jak te zasady się przestrzega, to wynik finansowy i zwiększanie zatrudnienia, idą ze sobą w parze.” – skomentował Stanisław Cabaj – właściciel firmy MATEO – podczas odbierania wyróżnień.

Firma Mateo w swoim portfolio posiada ponad 80 własnych produktów, które zdobywają liczne nagrody i wyróżnienia w różnych konkursach nie tylko lokalnych, ale także regionalnych – to m.in. kartacze z mięsem, pierogi z nadzieniem jabłkowym z serem i szpinakiem oraz wprowadzone w ostatnim okresie na rynek owoce mrożone – truskawka, malina ekstra, borówka amerykańska, jagoda czarna, jeżyna oraz wiśnia bez pestek – firma tworzy swoje produkty pod trzema markami – „Mateo”, „Zielony Ogród” i „Morsburger”.